Focení nové prodejny Hugo Boss

Někdo rád plánuje týdny dopředu a jen těžko si dokáže představit, život bez kalendaře. Já kalendář sice taky využívám, dívám se do něj, když zapisuji akce a focení. Ale když se mě někdo zeptá, „co tě čeká za focení“ většinou netuším :D. Snažím se žít přítomným okamžikem a ten si užívat na 100%. Vím ale, že projekty, který si vybírám a kterým se věnuji jsou zajímavé a vždy něčím jiné a nové. A tak se každé ráno probudím a jsem příjemně překvapený kam mě dnes můj foták zase zavede. Tentokrát například do nově otevřené pobočky Hugo Bosse na termínálu 1 letiště Václava Havla.

Tak pojďtě společně se mnou nahlédnout do prodejny a hezky si ji užít.

 

 

Největší výzvou bylo, krom zvládnutí vyhnout se všem nedočkavým turistům, se v počítači poprat se všemi druhy světel, jež na scénu měly vliv. Letištní chodba, samotné osvícení prodejny, teplé výlohy, neonové nápisy a krásný křištálový lustr. To vše mělo jinou barevnou teplotu a bylo třeba tomu dát nějaký řád.

Foceno z ruky na Nikon D750, většinou na objektiv 20mm 1.8, který téměř nezkresluje pespektivu a zachytí poměrně dost široký záběr.

Fotografie jsou zpracované z programech od Adobe, Lightroom a Photoshop